Lev Nikolajevič Tolstoj: "Falešný přítel je horší, než nepřítel, protože nepříteli se vyhýbáš, kdežto příteli věříš."

Erethizon!!

7. listopadu 2014 v 12:10 | Terka |  Erethizon
Hello friends :D
Dnes bych vám chtěla představit ejdnu skvělou online hru, hra je teď v rekonstrukci takže je registrace uzavřena ale až se otevře, budeme rádi za každého aktivního hráče :) takže pokud vás RPG textové hry baví, čtěte dál, dál můžete číst i v případě že vás RPG textovky nebaví nebo nevíte co to je.

O Erethizonu:

Posílám popis hry z FB skupiny: https://www.facebook.com/groups/334459393395/

Erethizon je internetová hra na bázi 2D grafiky. Hlavním prvkem, který nás odlišuje od ostatních projektů, jsou ručně kreslené obrázky, které slouží jako navigace a zároveň se Vám tím snažíme ukázat vizualizaci samotného projektu. Jak již název napovídá "Bojová škola kouzel Erethizon", jedná se primárně o školní prostředí, kde je tento svět diametrálně odlišný od reálného. Výuka je zaměřena na svět fantazie a máte povinnost jednou za dva týdny odevzdat domácí úkol. Samozřejmě na hradě je plno dalších aktivit, které lze vykonávat. Avšak primární činností je se bavit a odpočívat.

Cílem projektu je získat nové přátelé, odreagovat se a dozvědět se nějaké zajímavosti. Snažíme se také pořádat srazy, kde je možnost poznat hráče i z reálné stránky.

Na hradě Erethizonu se nacházejí čtyři koleje a to Aquaticus (voda = tmavě modrá barva), Aerus (vzduch = světle modrá barva), Igneus (oheň = červená barva), Terreus (země = zelená barva). Všechny čtyři koleje jsou jednotlivé elementy, které fungují na samotné Zemi. Doplňují se navzájem a jdou ruku v ruce.

Můžete se těšit na různorodé aktivity, a to formou soutěží, jednorázových společenských akcí. Ať už stanování pod stromem (RPG), maškarní plesy, kolejní akce, aj. Také se můžete zapojit do diskuzí ve své koleji a tak poznat názory jiných členů. Můžete si jít taky zabojovat, kdy na škole je jedinečný soubojový systém v internetovém světě, přiblíženo reálnému boji.
Na školních pozemcích se nachází vesnice Latebra, kde můžete vlastnit obchod, či podle své libosti nakupovat a utrácet tak vydělané peníze. Dále tam naleznete Posvátný strom, kde se často pořádají různé aktivity (vodní bitva, koulovaná, pouštění draků, atd.). Nebo si můžete zajít uvařit lektvar k mocné ježibabě. Případně lze vycestovat do vesnice Laros (zatím jediná otevřená trasa).

Toto je jen malá ukázka toho, na co se můžete těšit a co na Erethizonu najdete. Samozřejmě pro Vás postupně rozšiřujeme a vytváříme nové aktivity. V současné chvíli se vyvíjí nová divadelní scéna, textové hry, interaktivní puzzle, turnaj moudrých kouzelníků a mnoho dalšího.

Můj článek o Erku:

Momentálně je Erko v rekonstrukci, po rekonstrukci přibude spoustu nových funkcí např. Dračí skála - možnost chování drakůdopíšu později
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama