Lev Nikolajevič Tolstoj: "Falešný přítel je horší, než nepřítel, protože nepříteli se vyhýbáš, kdežto příteli věříš."

Červen 2015

Taneční soutěž aneb. poslední dny ve škole

24. června 2015 v 19:36 | Terka |  O mě a o mém životě
Takže další předprázdninový zápisek z mého života.
Poté, co jsem strávila týden doma nemocná a kdy jsem se dozvěděla, že v září budu v nemocnici jsem konečně mohla do školy. Známky jsou uzavřeny a ve škole klid.
Nejlepší bylo úterý, kdy jsme měli suplovanou angličtinu a byli jsme ve družině. Družinářka sebou vzala playstation s tím, že budou mít ve družině taneční maraton a aby jsme nezlobili, využila toho a nechala nás taky soutěžit. Vyhrála jsem nad spolužačkou. :D Pak jsme měli výtvarku, kdy mě třídní šílenec chtěl zavraždit. Šla jsem do své lavice a měla jsem svěřené klíče od třídy, zavadila jsem taškou o jeho penál a on se hned rozběhl ke mě se svým vražedným pohledem a křikem: "Nešahej na moje věci." A těsně před zvoněním ke mě přišel s křikem: "Dej mi klíče. Potřebuju svačinu" a začal kolem mě máchat rukama a pak neustále otravoval se svačinou. Klíče jsem mu nedala s tím, že už je hodina a kluci si ho naštětí uhlídali.... :D
Pak zemák...ta učitelka chce pokačovat snad nonstop, neví, zda nás bude mít a furt pokračuje a dává nám úkoly...
A konec :D
Dnes ve škole byla nuda...už jsme se neučili a nic se nedělo :D Jen jsem byla u zubaře, na preventivní prohlídce u doktorky a pak už se nic nedělo... :D Teda skoro nic :D Právě slavíme s osmidením spožděním mé narozeniny... :D V rodinném kruhu :D
V sobotu mám veřejnou přehrávku na kytaru a v neděli odjíždímě na dovolenou k rybníku Strážov v českomoravské vrchovině.
Pak pojedeme na chatu do podhůří Železných hor.
Pak týden doma.
Potom tábor a nakonec budeme u babičky.
Pak mám předoperační vyšetření a 3.9. nastupuju do nemocnice... :/ :D
Tak a já asi končím :D
Jo a na wattpedu mám novou povídku :D Ve znamení vlka :D

http://gil-od-mily.blog.cz/

1. června 2015 v 17:17 | Terka |  Doporučené blogy
A přidávám odkaz na další krásný blog, patřící sympatické admince Gil :)
Blog je o univerzálním dobru, o duchovnu, altruismu, míru, přátelství, povzbuzení.

Díky tomuto blogu jsem se také dostala k józe, kterou v současném době cvičíme já, sourozenci, rodiče, teta, začíná babička a možná sestřenice. :) Také tam najdete informace o různých náboženstvích, národech a spoustu dalšího. :)