Lev Nikolajevič Tolstoj: "Falešný přítel je horší, než nepřítel, protože nepříteli se vyhýbáš, kdežto příteli věříš."

Září 2015

Škola

17. září 2015 v 18:37 | Terka |  O mě a o mém životě
[Zdrasvuj] (Azbuku ještě neumím a ani jí neumím na klávesnici psát...takže snad pochopíte z výslovnosti :D )
Omlouvám se, poslední dobou moc nestíhám...
A zase takový deníčkoví zápis :D ale jestli chcete tak sem můžu hodit třeba prolog mé nové knihy, jedná se o fan fikci na Strážce času, kterou stíhám psát i přes to, co si na nás učitelé vymýšlí :D Tento týden to byl skoro každý den test - pondělí, středa, dnes a úterý nevím jistě, zítra píšeme matiku, infošku a dál už snad nic(možná ještě zemák). Včera jsem poprvé od začátku školního roku cvičila a dnes jsem skoro nevstala z postele :D (běhali jsme sice jen 150m. ale...) A to jsme měli hned první hodinu další hodinu tělocviku, skok do písku. :D No a teď nemůžu skoro vstát ze židle :D v úterý nám naštěstí tělocvik odpadl, protože jsme byli na exkurzi o našem městě.
Nejradši bych si přidala hodiny slohů :D
Ve středu jsme psali test z Psaní všemi deseti, což musíme každý den cvičit, to je samé fjsl klds djsl klds no prostě hrůza :D a ve středu píšeme zas :D
Mimo jiné probíhá menší rekonstrukce bytu, právě mám 1,5 lůžkovou postel celou pro sebe, jen se mlátím hlavou o sestry postel nad sebou :D
..................................
No já to ukončím :D

A přidávám krátký úryvek z mého příběhu :) Je to jen začátek, zatím se tam nic moc neděje. Příběh je popisován z pohledu cca. třicetileté Isabeli, o pár let staršího Matta a Neriah(nejedná se o Neriah, jež jsem vytvořila já a o které jsem psala.)...Tato trojice byla donucena příliš brzy dospět a občas přemýšlí nebo se chovají spíš jako děti :D Matt a Ner jsou nesmrtelní a Is má schopnost odolávat stáří(taky by se mi taková schopnost líbila, ale nechtěla bych být nesmrtelná) - schopnsoti jsou z knihy Strážci času od Marianne Curley....no nic, více možná prozradím jindy :D Pokud budete chtít, přidám sem celý příběh ale je to jen amatérský příběh psaný z nudy do šuplíku a upozorňuji, spoustu kapitol je psaných z pohledu dětí 6 - 13 let(prozatím)

Když se za dětmi zavřou dveře, pohlédnu na bratra.
"O co jde?"
"Víš jak zemřela Lathénie a my mysleli, že už je všeho konec? Že životy naše, našich blízkých, našich dětí a dalších lidí již nikdy nebudou tak vážně ohroženi? Jak jsme si mysleli, že budeme jen v klidu žít s rodinou v místech, kde to máme rádi? Jak jsme mysleli, že naše děti budou vyrůstat ve světě, kde vládne mír?"začne Matthew.
"Ano."souhlasně přikývnu. Co se asi mohlo stát? Lathénie se vrátila? Nebo snad...
"No, ona to není tak úplně pravda."dopoví zkráceně Neriah a na její tváři se objeví nejistý úsměv.
"To...To snad nemyslíte vážně."vyhrknu a vyděšeně na ně pohlédnu.
"Obávám se, že ano."povzdechne si Matthew.
"Sofia ví o tom všem?"
"O čem?"nechápe Neriah.

"Strážci času, Athény, Řád Chaosu a tak?"